Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Annonce Annonce

Zobrazit menu Chci prodat věci

Ceník

Veškeré náklady na zpracování a prodej Vašich položek hradíme z výtěžků prodeje.

Kolik dostanete?

Vy dostanete:
3 778 Kč

Ostatní poplatky

Kompletní zpracování zboží a jeho prodej (zahrnuje: vyfocení, otestování, popis položky, návrh prodejní ceny, zařízení prodeje a odeslání zboží novému majiteli) Hrazeno z provize za prodej zboží
Vyzvednutí vašeho zboží kurýrem na Vámi určené adrese v domluvený termín 1) 179,- Kč / balík
Vyskladnění neprodejného zboží před uvedením do prodeje 2) ZDARMA
Vyskladnění už zpracovaného zboží na Váš pokyn 3) 44,- Kč *
Ekologická likvidace neprodejných věcí / věnování neprodejných věcí charitě ZDARMA
Úprava popisu zpracované položky 4) 29,- Kč
Rozdělení, nebo sloučení dvou a více položek 79,- Kč

* Poplatek za vyskladnění už zpracovaných se účtuje až od 21.5.2018. Pokud nějaké zboží chcete vrátit, pohlídejte si, prosím, tento termín! Žádosti přijaté po tomto termínu už budou zpoplatněny.

1) Poplatek neplatíte předem. Bude stržen z výnosu za prodej zboží. Počet balíků ve svozu není omezen. Osobní předání není možné. Můžete nám ale zaslat zboží poštou, nebo kurýrní službou na vlastní náklady.

2) Poplatek za vyskladnění není účtovaný pro položky, které jsou při zpracování svozu vyhodnoceny jako neprodejné (ty najdete po přihlášení pod svým účtem v sekci Vaše věci > Nastavit ceny) a Vy pak tyto položky budete chtít zaslat zpět.

3) Tento poplatek účtujeme za každou položku, kterou na Vaši žádost vyskladníme po zpracování této položky (nafocení, otestovaní/změření, vytvoření popisu, nacenění a předání položky k Vašemu schválení).

4) Úprava popisu znamená změnu textu popisu, nebo úpravu fotografií. Jelikož existují omezení, které pro obsah či formu vyžadují prodejní kanály (odkarla.cz, aukro, bazoš, sbazar, letgo a další), které využíváme při prodeji Vašeho zboží, vyhrazujeme si finální rozhodnutí o tom, zda požadovanou úpravu na Vaši žádost provedeme. Účtujeme pouze ty úpravy, které na Váš podnět skutečně realizujeme. Pokud je Váš požadavek opravou faktické chyby, tento poplatek neúčtujeme.